- Автомобільні інвертори
- Відео і фото
- Вбудована техніка
- Велика побутова техніка
-
Дрібна побутова техніка
- Блендери
- Бутербродниці
- Ваги кухонні
- Ваги підлогові
- Вафельниці
- Грилі
- Електробритви для чоловіків
- Електропіч
- Електрочайники
- Епілятори і жіночі електробритви
- Зубні щітки
- Йогуртниці та морозивниці
- Кавоварки
- Кавомолки
- Кухонні комбайни
- М'ясорубки
- Мікрохвильові печі
- Міксери
- Машинки для стрижки і тримери
- Млинниці
- Мультиварки
- Настільні плити
- Пароварки
- Пилососи
- Праски
- Прилади для укладання волосся
- Роботи-пилесоси
- Скиборізка
- Соковичавниці
- Спінювачі молока
- Сушарки для овочів і фруктів
- Тостери
- Фени
- Фритюрниці
- Хлібопічки
- Швейні машини
- Клiматична технiка
- Комп'ютерна техніка
- Портативна техніка
- Розпродаж
- Телевізори
Ваш кошик порожній!
Фотоапарати
Фотоапарат Canon EOS 850D kit 18-55 IS STM Black (3925C016)
Тип матриці - КМОП (CMOS), стабілізація - оптична, розмір матриці - APS-C, число ефективних пікселів - 24 Mpx, максимальна діафрагма - f/4.0-5.6, оптичний зум - 3x, Макс. роздільна здатність запису відео - 3840x2160, тип видошукача - оптичний, розмір ЖК-екрану - дисплей 3" сенсорний, тип карток пам'яті - sd/sdxc/sdhc, бездротовий зв'язок - Wi-Fi, B...
Багато хто з нас ще пам'ятають, стару чорно-білу плівку та радянські фотоапарати марок «Зеніт», «Зміна» та «ФЕД», потім самостійно виявляли та здійснювали друк. Сучасна людина вважатиме все це екзотикою, адже будь-який сучасний смартфон обладнаний цілком пристойною камерою. Ми розповімо про види та особливості, які мають сучасні фотоапарати, але насамперед хотілося б двома словами описати, з чого все почалося.
Перша фототехніка
Перший прототип фото пристрою був винайдений менше 200 років тому.
На початку XVII століття всесвітньо відомий вчений та астроном Йоганн Кеплер досліджував можливість зйомки зображення на плоскі поверхні, де активно застосовував закон заломлення світла.
Досягти успіху вдалося тільки у Жозефа Нісефора Ньєпса на початку XIX століття. Для фіксації зображення він використовував асфальтовий лак. Грубо кажучи, його пристрій можна назвати першим у світі фотоапаратом. Хоча вона ця фототехніка і була дуже складна і важко переносима, все одно мала величезну славу та популярність, особливо у вчених. А, Вільям Тальбот зміг модернізувати її та винайшов негатив, що суттєво покращило якість зображення.
У 1865 році Т. Сеттон створив об'єктив, в якому використовувалися дзеркальні лінзи. Важко переоцінити важливість цього відкриття для фотоіндустрії. Створений ним агрегат зовні сильно нагадував моделі, звичні нам, і дозволяв створювати зображення цілком пристойної якості.
У 1889 році було винайдено плівку Кодак, яка давала можливість створювати високоякісні знімки і яка використовується і сьогодні.
Цікавий факт, що перша фотографія на своїй поверхні була практично повністю з асфальту — спеціальна бітумна суміш наносилася на скло або мідь. Згодом замість бітуму стали використовувати бромід срібла, за рахунок чого стало можливим отримувати знімки за секунду. Ну а в сучасних моделях затримка становить десяті частки секунди, не більше.
Хоча перші прототипи працювали не дуже швидко. Перша модель від Kodak, понад 20 секунд, записувала на аудіо плівку фото, розміром 100х100 пікселів.
Зараз складно зустріти людину, яка б не чула про плівку «Кодак». Потіснити її змогли лише цифрові зображення, хоча й досі певний відсоток користувач використовують старі плівкові моделі.
Фотокамери зараз
На відміну від плівкового, цифровий фотоапарат став набагато популярнішим, ніж його попередник, оскільки він набагато універсальніший і простіший у використанні. Якщо у Вас є цифрова камера, не потрібно мати особливі знання та вміння, які необхідні для прояву знятих знімків. Щоб отримати знімок на сучасній камері, потрібно лише натиснути одну кнопку, і все, фотографія збережена в пам'яті Вашого пристрою. Після чого Ви можете перенести його на свій комп'ютер і створити відмінний цифровий фотоальбом, зроблений знімок можна зберігати в цифровому вигляді, або по-старому – роздрукувати на фотопапері.
Зараз цифрові фотоапарати – звичайна річ, їх використовує величезний відсоток людей. Завдяки цим пристроям ми можемо повністю залишити в «пам'яті» всі важливі події нашого життя, причому не важливо, де Ви знаходитесь - на урочистості у друзів, на відпочинку біля берега моря або серед своїх рідних.
Досить часто можна почути, навіщо мені купувати «фотик», якщо у мене та у телефоні камера є? Згадайте якість DVD дисків «10 фільмів в одному», погодьтеся, воно залишало бажати кращого. Так само і в цій галузі, якщо хочете якісну фототехніку, вона не може бути частиною пилососа чи чогось ще.
На даний момент виробництвом сучасних фотоапаратів займаються досить велика кількість виробників, моделі яких представлені на нашому веб-сайті cifrosvit.com. Серед них – Olympus, Fuji, Nikon, Canon, Samsung та Sony, серед яких, за своїми характеристиками та конструкційними рішеннями, виділяється фотокамера Nikon.
На чому зупинити свій вибір, якщо Ви хочете купити фотоапарат
Який фотоапарат купити? Якщо Ви читаєте ці рядки, то питання для Вас актуальне. А значить, Ви вже зіткнулися з величезним розмаїттям моделей і з тим, що діапазон цін на них просто величезний.
Ми будемо намагатися зробити короткий огляд і вказати на ключові моменти при виборі.
Насамперед, рекомендуємо звернути увагу на рік випуску. Нові розробки, цікаві інженерні рішення, одним словом прогрес, не варто на місці, і купувати модель, яка була актуальна 5 років тому – недалекоглядно. Рекомендую звернути увагу на моделі 2015 та 2016 року випуску. Практично в 90% випадків нова модель показуватиме більш якісний результат, ніж її аналог минулих років.
Так все ж, як зробити правильний вибір і купити ідеальну модель? Питання не з легких, адже у кожного свої критерії оцінки, комусь важлива яскравість та насиченість, хтось хоче чіткий контраст, комусь важливий яскравий дизайн.
Тому розділимо їх за типами і категоріями. Ми розповімо про кожну категорію, а також проінструктуємо, який тип фотоапаратів під які завдання підійде.
Компактні моделі
Їхня назва дуже умовна і практично не прив'язана до розміру. Невеликий розмір не є показником, це більше історичне найменування, яке дісталося цілому розряду фототехніки з часів маленьких мильниць. Зараз у цьому сегменті представлені тисячі моделей: від невеликих екземплярів, які легко помістяться в кишеню до моделей із величезним зумом. У них у всіх є одна спільна особливість – у камеру вбудовано незмінний об'єктив. Тобто немає необхідності довго підбирати оптику, пристрій готовий до роботи з коробки.
Найдешевшими є саме компакти. Так як у них найпростіша збірна конструкція і не порівняно не високі функціональні показники. Саме вони — найстильніші, найнезвичайніші, найменші, із найбільшим збільшенням. Також серед них можна зустріти вологостійкі моделі, за допомогою яких можна вести відео зйомку. Тим, хто бажає володіти компактною моделлю, з дизайном, що запам'ятовується, і при цьому знімати якісні знімки, має сенс звернути увагу на преміум-клас. Такі компакти можуть цілком успішно конкурувати навіть із дзеркальними моделями.
Дзеркальні камери. Як вибрати дзеркалку?
Дзеркальна камера – найпопулярніший сегмент сучасного ринку фотографії. Їхньою відмінністю є найвища якість, навіть при зйомці в несприятливих світлових умовах, що досягається завдяки використанню матриць великого розміру, плюс - це висока швидкість роботи і велика кількість можливостей для ручного налаштування. Дзеркальна камера, відмінний вибір для початківця або любителя, який збирається зайнятися фотографією. Адже для того щоб відчути і навчиться використовувати весь потенціал такої камери, доведеться вивчити досить велику кількість літератури або піти на спец. курси. Але повірте, воно того варте, якість знімків Вас тільки радуватиме.
Так все ж таки, який фотоапарат купити? Київ – одне з міст, у якому представлено найширший вибір фототехніки. Необхідно розсудливо оцінити свої можливості, потреби та бажання. Чим вище вартість моделі, тим тонше налаштування можна здійснити. Але все ж таки починати завжди з простого.
Який бренд краще при виборі? Чи варто купити фотоапарат Canon чи Nikon? Що краще фотокамера Соні чи фотокамера panasonic? Або зупинити свій вибір на іншому виробнику? Що стосується дзеркалок, тут все просто: зараз такі моделі виробляють лише кілька брендів: ті, хто згаданий вище, та ще Pentax і Sigma. Усі виробники дуже популярні та мають відмінну репутацію. Так що при виборі, не можна орієнтуватися тільки на бренд, набагато важливіший за тип апарату. Завжди порівнюйте конкретні моделі пристроїв.
Бездзеркальні (гібридні фотоапарати)
Якщо ви вирішили купити цифровий фотоапарат, раджу звернути увагу на бездзеркальні пристрої. Їх можна віднести до деякого компромісу між дзеркалками та компактами. Від дзеркальних моделей вони отримали широку матрицю із чудовою якістю зображення, з можливістю заміни оптики. Також такі моделі не позбавлені плюсів компактів: стильний дизайн, невеликий розмір. На даний момент практично кожен великий виробник готовий уявити свою лінійку бездзеркальних моделей.
Професійні та напівпрофесійні моделі
Як визначиться із вибором професійної моделі? Насправді, відповідь досить проста. Якщо Ви цікавитеся покупкою професійної моделі, Ви вже маєте досвід фотографії на якусь дзеркалку. А отже, у Вас є запас об'єктивів для неї. Кардинально міняти апаратуру і купувати все заново - немає сенсу. У такому ключі питання вибору виробника – відпадає. Отже головне завдання – вибрати модель. Шукати оптимальну модель серед дешевших, але й старіших моделей – немає сенсу. Так як у професійні камери нафаршировані передові рішення. І всі унікальні "фішки" старих зразків вже присутні в найновіших і порівняно недорогих дзеркальних моделях.
Складніші справи з вибором напівпрофесійних моделей. Тут головне питання – вибір розміру матриці. Камери, в яких встановлена повнокадрова матриця 24х36 мм – значно дорожче, до того ж оптика та супутні аксесуари до них теж на порядок вищі у ціновому сегменті. Але такі моделі дають можливість створювати знімки з розмитим фоном і в принципі відкривають більше можливостей для роботи з художнім розмиттям. Хороший вибір для тих, хто починає займатися портретними чи студійними зйомками.
Якщо Ви хочете займатися репортажами або в принципі збираєтеся фотографувати на серйозному рівні, підійдуть великі дзеркальні пристрої (з розміром кадру APS-C). Вони дешевші за моделі преміум-класу, та й оптика з аксесуарами до них на порядок дешевші. За якістю зображення від моделей початкового рівня вони можуть і не сильно відрізняться. Вся різниця полягає у можливості більш тонкого налаштування та надійності.