Телевизоры

ТБ: ціни, характеристики. Як вибрати та купити телевізор у Києві?
У реаліях сьогодення, в епоху постійного споживання медіа-контенту, телевізори стали невід'ємною складовою практично кожного будинку. Навіть 30 років тому можна було на пальцях порахувати квартири, в яких не було б телевізора, - що вже казати про сучасний світ.

Сучасний телевізор – багатофункціональний, технологічний пристрій. Його можна використовувати і як транслятор телеефіру, або використовуючи HDMI роз'єм або підключити до комп'ютера як високоякісний монітор. Часто їх використовують як допоміжні екрани для додаткового відображення контенту. Або, якщо Ваш пристрій підтримує смарт ТБ, ціна на нього правда буде вище, проте, з'являється можливість завдяки підключенню до інтернету переглядати саме ті фільми або телепередачі, які Вам цікаві.

Перші телевізори та їх попередники
Перш, ніж світ побачив телевізор таким, яким ми звикли його бачити, перші прототипи змоделювали ще в ХIX столітті. Завдяки численним розробкам і дослідженням, до кінця двадцятих років минулого століття, телемовлення стало масовим явищем - дедалі більша кількість сімей почала набувати телевізорів і, хоча ефір іноді був не те що цілодобовий, а іноді й нещоденний, все одно для того часу це був суттєвий прорив. На той час виробництвом перших таких пристроїв займалася компанія Baird Corporation.

З часом, пристрої набирали дедалі більшої популярності, що стало поштовхом для подальших розробок. І в п'ятдесятих роках почали з'являтися перші пристрої, здатні відображати кольорову картинку.

Сучасні телевізори, які ми звикли використовувати у повсякденності, використовують у роботі мікропроцесорні технології. Навіть сьогодні продовжуються розробки та вдосконалюються моделі, і процес модернізації відбувається постійно. На даний момент найбільш затребуваними є пристрої, виконані з використанням LED матриць: зображення на них надчітке, і навіть на пристроях з дуже великою діагоналлю картинка завжди яскрава, контрастна і радує око.

Сучасні телевізори
Якщо Ви хочете купити телевізор в Україні, рекомендуємо ознайомитись з основними характеристиками, виходячи з яких Ви зможете здійснити правильну покупку.

Найбільш затребуваними і телевізорами, що купуються, є ЖК і плазмові моделі.

Пристрої першого типу мають порівняно простішу конструкцію, основа роботи їх матриць базується на технології використання рідких кристалів. Такі вироби часто використовують EDGE-LED підсвічування, але воно не може похвалитися феноменальною якістю зображення. Саме підсвічування зображення нерівномірне, за рахунок чого глибина кольору, особливо чорного, яскравість, контрастність і перенесення кольорів в цілому залишають бажати кращого.

Наступною сходинкою якості можна назвати телевізори, які функціонують за допомогою підсвічування з технологією LED. Мікродіоди розташовані по всій площі дисплея, за рахунок чого ми маємо набагато точнішу кольоропередачу та якість картинки. Якщо Ви хочете купити телевізор, рекомендуємо звернути увагу на моделі, виконані саме за цією технологією. На ринку представлений дуже широкий асортимент цих пристроїв. Плюс з огляду на те, що дана технологія не є найновішою, вони мають доступну ціну, і при цьому радують свого власника цілком пристойною якістю зображення.

Крім цього, слід згадати про останні досягнення у цій галузі. Так, порівняно недавно стали випускатися пристрої, що працюють за технологією OLED. Дійсно, телевізор, виконаний за цією технологією, суттєво відрізняється від своїх попередників:

у рази підвищилася якість зображення та ергономіка;
покращилися показники роздільної здатності дисплея, що дозволило вийти на новий якісний рівень виробництва великих екземплярів.
По суті, апарати цієї лінійки є середньою ланкою між РК-пристроями та плазмовими. Однак крім досить значних плюсів, ці пристрої мають і деякі «мінуси».

По-перше – це висока ціна: для того, щоб зробити агрегат такого рівня, що забезпечує настільки феноменальні показники зображення, необхідно використовувати велику кількість ресурсів, отже, собівартість пристрою зростає.
По-друге, як показав досвід експлуатації багатьох користувачів, а також дослідження, що неодноразово проводяться, пікселі в матрицях, що працюють за ОЛЕД технологією, з часом можуть зазнавати колірної деградації, тобто вицвітання; втім, як запевняють багато авторитетних виробників, усунення цієї проблеми – питання дуже невеликого часу.
Як вибрати найкращий телевізор для себе?
Якщо Ви хочете купити телевізор, то рекомендуємо свій вибір почати, відштовхуючись від наступних основних критеріїв. Для початку, рекомендуємо визначитися з діагоналлю екрана: саме від цієї характеристики залежатиме ергономіка пристрою ергоспоживання, а також відчуття від перегляду.

Якщо Ви хочете придбати ТБ для вітальні, то в цьому випадку буде розумно звернути свою увагу на моделі великої діагоналі, оскільки набагато приємніше, зібравшись всією сім'єю, дивитися улюблені фільми, розвалившись на дивані, а не сидіти впритул до екрану і мружиться. Ну, а якщо Вам потрібний пристрій для кухні або невеликої кімнати, тоді менш габаритний пристрій стане відмінним рішенням.

Не варто забувати, що, крім своєї основної функції – трансляції зображення, телевізор так само виконує декоративну функцію, тому, вибираючи відповідну модель, не забувайте про зовнішній вигляд. Стильно і сучасно виглядають моделі, виконані за технологією OLED, а також моделі, дисплеї яких злегка увігнуті - це створює незабутній естетичний і навіть сюрреалістичний ефект.

Якісний дизайн і приємний вигляд не мають жодного значення, якщо пристрій не справляється з належною передачею зображення. Тому основним критерієм при виборі є якість картинки. Але, не все залежить від нашого обранця, і не завжди якість зображення радує користувача, якими б серйозними технічними складовими не могли похвалитися телевізори: купити можна і дуже дорогу модель, але це зовсім не гарантія відмінної якості, дуже залежить від якості сигналу. Якщо ми говоримо про ефірне телебачення, то ось тут якраз і можуть бути перешкоди, а ось цифрове телемовлення практично завжди забезпечує високу якість перегляду, так що перед покупкою моделі, що цікавить Вас, подбайте про якісний телесигнал.

Безперечно, слід звернути увагу на якість самого зображення. Воно, не в останню чергу, залежить від роздільної здатності екрана. Рекомендуємо звернути увагу на пристрої, що підтримують FullHD і UHD дозволи: телевізори з такими показниками зможуть порадувати Вас гарною і насиченою якістю картинки, однак такі моделі зазвичай мають досить високу ціну і, якщо Ви не готові розлучитися з великою сумою грошей, можна купити телевізор ( Київ), що працює з роздільною здатністю HD. Звичайно, дані пристрої не зможуть вразити Вас феноменальною чіткістю та приголомшливими фарбами, але дозволять непогано заощадити. Якщо Ви все ж таки вирішили зупинитися на менш дорогій HD моделі, рекомендуємо вибирати агрегати з невеликою діагоналлю, інакше якість картинки буде незадовільною.

Також звертайте увагу на бренд, що виготовляє даний пристрій. Втім, не слід забувати, що всі виробники мають різні моделі, різні цінові категорії. Тому, якщо Ви вирішили купити ТБ Samsung і вибирали, відштовхуючись від бренду, розміру екрану та невеликої вартості, не дивуйтеся, якщо Ваше придбання буде не вищого класу. Це — ціна за бренд. Так, крім перерахованих нами критеріїв для вибору, слід також звертати увагу на кути огляду: якщо у пристрою будуть погані кути огляду, то якщо Ви сидітимете не зовсім навпроти екрану і дивитися на нього під кутом, кольоропередача буде спотворюватися.

Слід ретельно поставитися до звукових характеристик пристрою. Особливо, якщо Ви не плануєте підключати до свого майбутнього телевізора аудіо систему: яким яскравим і контрастним не був би дисплей, задоволення від перегляду може піти «коту під хвіст» через неякісне або тихе звучання.

Всі сучасні телевізори працюють від дистанційного пульта, що передає сигнал інфрачервоним портом. В ультранових агрегатах у нас з'явилася можливість управління вашого пристрою за допомогою жестів рук.

Сьогодні, у вік інформаційної революції, під час миттєвого доступу до інформації завдяки мережі інтернет, телевізори так само не оминули стороною, і тепер ці пристрої здатні не тільки транслювати ефірне вішання, але і дають можливість користувачеві моментально знайти в мережі фільм або телепередачу, що цікавить, - таким чином, користувач не обмежений тим, що відображається на екрані в даний момент. Ця технологія отримала назву Smart TV і стала справді великим проривом у тому, що стосується якості споживаного контенту. Ця технологія також дозволяє переглядати та відповідати на електронні листи, спілкуватися в соціальних мережах, а у поєднанні з технологією 3D, про яку ми розповімо нижче, можна з упевненістю сказати, що позитивні емоції від перегляду ТБ виходять на новий якісний рівень. Це так.

Якщо Ви хочете купити телевізор (Київ), то рекомендуємо звернути увагу на продукцію компанії LG. Каталог телевізорів LG представлений на нашому сайті, і включає величезний вибір найрізноманітніших моделей, у будь-яких цінових категоріях та на будь-який смак.

Як ми вже згадували вище, вибираючи для себе хороший, сучасний телевізор, слід звернути увагу на наявність можливості перегляду в режимі 3D: завдяки даній функції, кардинально змінюється досвід користувача. За рахунок новітніх наукових досягнень, при перегляді 3D фільму, у того, хто дивиться, з'являється так званий «ефект присутності».