Швейні машини

У даній категорії немає товарів.

Напевно, кожна жінка пробує себе в ролі майстрині хоч раз у житті. Нас вчили, що гарна господиня дочці сукню зшиє сама і заштопає порвані штани синові. Звичайно, сучасний ритм життя найчастіше не залишає часу на такі справи, тому потрібні технічні помічники, які забезпечують швидку та зручну роботу. У наш час постійних інновацій навіть звичайна швейна машина для дому може виконувати стільки функцій, що вміла рукодільниця може відкрити свій бізнес. Від ремонту та перекроювання речей, до пошиття для себе індивідуального одягу. А в декретній відпустці взагалі ціни не буде можливості влаштувати собі свято - схудла на 5 кг і вшила вагітний комбінезон з ритуальним обрізанням втрачених кілограмів!

Коли дитина підростає, постає питання: платити нечувані гроші за оренду костюма на ранок чи пошити самій та підкорити всіх унікальним чином? А потім перекроїти на щось корисне у побуті та повсякденному житті, не втративши дорогу тканину. Один раз купити швейну машину в Києві з доставкою по всій Україні та на всіх заходах аж до випускного ваша дитина буде чарівна, а матусі її однокласників можуть стати зручним джерелом додаткового доходу! Такий нехитрий домашній бізнес як швачка буде дуже доречним для кожної жінки.

А якщо хочеться серйознішого підходу, то дизайнер одягу має вміти шити сам, навіть коли малює ескізи в ательє. Якісні швейні машини дозволяють втілити найвитонченіші фантазії творця будинку мод. На них можна прошити у спеціальному режимі та відповідною голкою навіть такі нестандартні матеріали як стьобану тканину, трикотаж, шкіру. Бувають вони різних конфігурацій і розрізняються за призначенням на оверлоки, швейно-вишивальні або вишивальні, розпошивальні машини, вишивальні блоки і безпосередньо швейні машинки.

Швейні машини та їх властивості
Наш інтернет магазин швейних машин пропонує гарний вибір помічників у створенні та ремонті одягу, аксесуарів, предметів інтер'єру (пошиття штор у домашніх умовах), що дозволяють навіть створювати монограми та аплікації, вишивку будь-якої складності. Усі вони мають комп'ютеризоване (з дисплеєм) або електромеханічне керування. Класичні робочі строчки, еластичні строчки для будь-якого виду трикотажу, декоративні, посилені оверлочні та вишивальні строчки, квілтинг, печворк і навіть потайна підшивка низу - все це може бути у функціях вашого апарату. Найчастіше моделі працюють із педаллю або без неї. Буває вбудоване підсвічування та безліч бонусів на кшталт вимітування, автозаправки та обрізки нитки. А чого варта програма захисту від неправильного налаштування для початківців!