Встраиваемые винные шкафы


 
Вид сітки:
В наявності
Швидкий перегляд
Немає на складі
Швидкий перегляд
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Справжній виноман знає, що зберегти всі переваги гарного колекційного вина – повноту його аромату, можна лише за умови створення правильних умов його зберігання. У цьому вся плані головну роль грає правильний температурний режим. Саме тому завданням «номер один» для кожного виномана є купівля спеціальної винної шафи. І краще, щоб це була модель винної шафи, що вбудовується.

Чому варто купити винні шафи, що вбудовуються?
Має компактні розміри.
Відрізняється покращеною системою вентиляції.
Гідна місткість такого пристрою.
Відсутність вібрацій.
Повний захист вина від потрапляння сонячних променів.
Оскільки кожен сорт вина повинен зберігатися у «своїх» температурних режимах, зазвичай винні шафи мають кілька температурних зон. Існують мультитемпературні моделі, в яких можна зберігати і червоні, і білі, вина і навіть інші види алкогольних напоїв. Крім певного рівня температури, у такому вбудовуваному пристрої також підтримується оптимальний рівень вологості.

Сучасні моделі винних шаф, представлених у нашому інтернет-магазині, є ще й привабливим зовнішнім виглядом. Такий пристрій - знахідка для любителів розкоші, цінителів вишуканих інтер'єрів. До речі, ціна на шафу, що вбудовується, залежить від особливостей його дизайну, його ергономічності.

Купити винну шафу – отримати можливість будь-якої миті повною мірою насолоджуватися незрівнянним букетом вашого колекційного вина.