- Автомобільні інвертори
- Відео і фото
- Вбудована техніка
- Велика побутова техніка
-
Дрібна побутова техніка
- Блендери
- Бутербродниці
- Ваги кухонні
- Ваги підлогові
- Вафельниці
- Грилі
- Електробритви для чоловіків
- Електропіч
- Електрочайники
- Епілятори і жіночі електробритви
- Зубні щітки
- Йогуртниці та морозивниці
- Кавоварки
- Кавомолки
- Кухонні комбайни
- М'ясорубки
- Мікрохвильові печі
- Міксери
- Машинки для стрижки і тримери
- Млинниці
- Мультиварки
- Настільні плити
- Пароварки
- Пилососи
- Праски
- Прилади для укладання волосся
- Роботи-пилесоси
- Скиборізка
- Соковичавниці
- Спінювачі молока
- Сушарки для овочів і фруктів
- Тостери
- Фени
- Фритюрниці
- Хлібопічки
- Швейні машини
- Клiматична технiка
- Комп'ютерна техніка
- Портативна техніка
- Розпродаж
- Телевізори
Ваш кошик порожній!
Процесори
Процесор AMD A6 X2 9500E Tray (AD9500AHM23AB)
AM4, 2 ядра, 2 потоки, 3.5 GHz, 3.8 GHz, Максимальна потужність (TDP) - 65 Вт, 28nm, L2: 1MB, Radeon R5, Excavator, Tray...
Процесор AMD Athlon X4 950 tray (AD950XAGM44AB)
AM4, 4 ядра, 4 потоки, 3.5 GHz, 3.8 GHz, Максимальна потужність (TDP) - 65 Вт, 28nm, L2: 2x1MB, немає, Excavator, Tray...
Процесор AMD Ryzen 3 1200, Tray (YD1200BBM4KAF)
AM4, 4 ядра, 4 потоки, 3.1 GHz, 3.4 GHz, Максимальна потужність (TDP) - 65 Вт, 14nm, L1: 384KB, L2: 2MB, L3: 8MB, немає, Zen+, Tray...
Процесор AMD Ryzen 3 3200G (YD3200C5FHBOX)
AM4, 4 ядра, 4 потоки, 3.6 GHz, 4.0 GHz, Максимальна потужність (TDP) - 65 Вт, 12nm, L1: 384KB, L2: 2MB, L3: 4MB, Radeon Vega 8, Zen+, BOX...
Процесор AMD Ryzen 3 4100 Box (100-100000510BOX)
AM4, 4 ядра, 8 потоків, 3.8 GHz, 4.0 GHz, Максимальна потужність (TDP) - 65 Вт, 7nm, L1: 256KB, L2: 2MB, L3: 4MB, немає, Zen 2, BOX...
Процесор AMD Ryzen 3 4300G (100-100000144BOX)
AM4, 4 ядра, 8 потоків, 3.8 GHz, 4.0 GHz, Максимальна потужність (TDP) - 65 Вт, 7nm, L1: 256KB, L2: 2MB, L3: 4MB, AMD Radeon Graphics, BOX...
Процесор AMD Ryzen 3 4350G PRO (100-100000148MPK)
AM4, 4 ядра, 8 потоків, 3.8 GHz, 4.0 GHz, Максимальна потужність (TDP) - 65 Вт, 7nm, L1: 256KB, L2: 2MB, L3: 4MB, Radeon Vega 6, Zen 2, Tray+кулер...
Не важливо, чи купуєте комп'ютер або хочете купити ноутбук, головну увагу приділимо вибору процесора. Він контролює усі компоненти техніки. Від моделі цього пристрою буде залежати вибір інших комплектуючих. Процесори є мікросхемами, які закриті пластиковим або керамічним корпусом. p align="justify"> Різні види пристроїв відрізняються характеристиками: продуктивність, ємність кеш-пам'яті, тактова чистота, тип слота і т.д.
Перш, ніж купити процесор, потрібно визначити, з якою метою Ви будете використовувати ПК. Чи буде це домашній чи корпоративний комп'ютер, чи техніка для професійної діяльності? Крім того, вибираючи виріб, необхідно буде вибрати між моделями двох виробників – Intel та AMD. І та, і інша компанія виробляє надійні пристрої з якісними характеристиками, проте кожен бренд має свої переваги та недоліки.
Який вибрати процесор AMD чи Intel?
У мережі інтернет продовжується постійна боротьба між шанувальниками AMD або Intel, ніяк не можуть поділити першість та відсоткове співвідношення популярності. Як вказали вище, обидва виробники відмінно зарекомендували себе на ринку і зайняли міцні позиції. У кожного є переваги та недоліки, але назвати когось краще чи гірше досить складно, адже вибір того чи іншого процесора відбувається з урахуванням переваг покупців та вимог комп'ютера. Основним критерієм стає вартість пристрою, тому кожен вибирає те, що йому ближче. За популярністю трохи більше відсотків набирають продукти Intel.
Багато хто стверджує, що процесори Intel працюють швидше за своїх конкурентів. Їм приписують використання сучасних технологій та відмінну продуктивність. Але це також спірне питання, особливо, якщо подивитися на вартість. Можливо, топові моделі Intel продуктивніші на 10-15%, але і за ціною вони будуть набагато дорожчими. Якщо ж порівнювати середні та найпопулярніші варіанти, то AMD нічим не поступаються дорожчим аналогам компанії-конкурента.
Характеристики сучасних процесорів
Крім брендів, які, як вже з'ясувалося, займають практично однакові позиції на ринку, при виборі моделі враховуються й інші параметри. Переконайтеся у відповідності сокету материнської плати та процесора. Якщо розміри не збігатимуться - з'єднати процесор і мат плату просто не вийде.
Тактова частота показник, що означає кількість операцій, які виконує пристрій за секунду. Сьогодні параметри частоти не визначають критерії вибору техніки. У сучасних виробів частоти вистачає для виконання стандартних завдань, тому цей параметр, що сьогодні не визначає в умовах вибору пристрою. Практично будь-який вибраний процесор матиме хороші показники частоти. Важливу роль продуктивності грають інші характеристики.
Поняття багатоядерність увійшло світ комп'ютерної техніки нещодавно. Сучасні процесори оснащені двома та більше ядрами. Винятком можуть стати найбюджетніші моделі, які не є популярними. Чим більше ядер - тим вища продуктивність пристрою. Але варто враховувати завдання, які ставлять перед обладнанням. Якщо використовувати техніку для корпоративних завдань, стандартного домашнього користування, то багатоядерний процесор буде зайвим. Одного ядра для відтворення відео високої якості вже недостатньо.
Крім оперативної пам'яті зустрічається енергозалежна, кеш-пам'ять, з якою і працює процесор, тому що не може чекати тривалого завантаження оперативної пам'яті. Але велика ємність пам'яті такого типу необхідна лише для шанувальників потужних ігор, хорошої графіки та професійного користування комп'ютером. В інших випадках цей параметр не має особливого впливу на продуктивність. Так що для звичайних користувачів ПК він не впливає на вибір того чи іншого варіанту.
p align="justify"> Важливим критерієм у виборі є технологічний процес. Сучасні технології вражають своїми знахідками, дозволяючи наповнювати процесор мініатюрними напівпровідниковими елементами розмір яких вимірюється в нанометрах. Чим менше наповнення - тим бездоганніша технологія виробництва. Тобто, якщо в індексі технологічного процесу вказано невелике число, такий чіп вважається високотехнологічним. Сучасні чіпи продуктивніші, менше гріються, працюють більш ефективно.
Щоб підвести підсумок у виборі та якості виробів, необхідно ще раз підкреслити, що перш ніж купити процесор, необхідно знати мету використання комп'ютерної техніки, а також набувати сумісних моделей з усіма іншими компонентами. Добре мати багатоядерний процесор із високою тактовою частотою, великою ємністю кеш-пам'яті, сучасною архітектурою, але головне розуміти, чи потрібні Вам усі ці показники. На продуктивність процесора впливає безліч різних чинників, зібравши високі показники воєдино, можна досягти хорошої роботи комп'ютера.
У нашому інтернет-магазині представлений добрий вибір процесорів, зазначених вище виробників. Ми стараємось підбирати асортимент таким чином, щоб запити кожного покупця були задоволені. У нас можна підібрати якісну комп'ютерну техніку та комплектуючі до неї. Все, що потрібно для повноцінної роботи: корпус, блок живлення, материнська плата, відеокарта, оперативна пам'ять та інші компоненти представлені в інтернет-магазині в широкому асортименті.